داستان ما

ویلا تب  محیطی است برای تعامل بین مالکین اقامتگاه های شخصی که به صورت کوتاه مدت اجاره داده می شوند با مسافرانی که قصد استفاده از این اقامتگاه ها را دارند . در وبسایت ” ویلا تب ” میزبانان میتوانند تصاویر و اطلاعات اقامتگاه خود را ثبت کرده و از مشتریان پر تعدادی که در جستجوی اقامتگاهی برای سفر خود هستند ، سفارش دریافت نمایند. ما با برنامه تبلیغاتی و بازاریابی خود سعی در شناساندن فرصت های اقامتی کشور داریم. چرا که بسیاری از ما مقصد سفرمان را بر اساس یافتن مکان اقامت مناسب انتخاب کرده و سپس عزم سفر می کنیم. از جمله اهداف اصلی ” ویلا تب ” برقراری ارتباط مستقیم بین میزبانان و مشتریان آنهاست به شکلی که درج نظرات مشتریان درباره ی مشاهداتشان از اقامتگاه ها ، بتواند سطح کیفیت محیط و عناصر اقامتگاه را برای دیگر کاربران تشریح داده و همچنین توجه میزبان را به علایق و نیازهای مشتریان بیشتر جذب کند. در چنین فضایی افزایش سطح کیفی اقامتگاه و خدمات در اثر ایجاد رقابت بین ارایه دهندگان اقامتگاهها ، ضامن پیشرفت بخشی از فرهنگ گردشگری کشور عزیزمان ایران خواهد ش

اهداف ما

امروزه سفریکی از نیازهای اساسی مردم می باشد و هدف ما از ایجاد سایت معرفی ویلا های شیک و تمیز در سرار کشوربا بهترین قیمت وکیفیت و همچنین ایجاد رونق صنعت گردشگری داخلی و صرفه جویی در وقت شما عزیزان می باشد که با اماکانتی ما فراهم  میاوریم به آسانی ویلای مناسب خود را با قیمت مناسب پیدا کنید و همچنین ما با کمک تیم بازاریایی قوی خود فرصتی فوق العاده برای مالکان ویلا فراهم کردیم تا به آسانی برای ویلا ها خود مشتری فراهم کنند.

50

همکار

بسیار خرسندیم که توانسته ایم در شروع کار پذیرای تعداد بسیار زیادی از همکاران باشیم

۲۰۰۰+

سفارشی

سهولت در خرید و اطمینان از خرید بسیاری از مشتریان را به خرید های مجدد رسانده است...

۳۰۰+

مقصد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

۴۰۰۰۰+

رزرو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما مطلع شوید.